KolayPOS Nedir?

KolayPOS, İnternet aracılığı ile konumdan bağımsız olarak tahsilat yapmanızı sağlayan web uygulamasıdır. Kendinize ait sanal pos hesaplarınızı kolayca yönetebildiğiniz yönetim ekranı sayesinde dilediğiniz anda bayi yada müşterilerinizden ödeme alabilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmeniz için herhangi bir bankadan sanal pos hesabınızın olması yeterlidir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kredi kartı ile uzaktaki bir bayi yada müşteriden ödeme almak isteyen tüm firmalar kullanabilir. Şuana kadar Mail Order yöntemi ile bu sorunu çözenler için ideal bir çözümdür.

Herhangi bir bankaya ait sanal pos hesabınızın olması yeterlidir. Yönetim paneli aracılığı ile pos hesaplarınızı tamamaladıktan sonra anından kullanmaya başlayabilirsiniz.

Evet yapabilirsiniz. Yönetim panelinde seçtiğiniz bankanın izin verdiği sınırlar doğrultusunda dilediğiniz şekilde taksit tanımlaması yapabilirsiniz.

Türkiyede Sanal pos hizmeti veren 19 bankanın entegrasyonları hazırdır. Non Secure (Şifresiz) yada 3D Secure olarak kullanılabilmektedir.

Evet yapılabilir. Tahsilat linkini sms ve e-mail ile müşterilerinize ileterek online tahsilat yapabilirsiniz.

Evet,Ödeme ekranları mobil cihazları ile uyumludur. Müşterileriniz cep telefonları yada tablerler aracılığı ile tahsilat yapabilirsiniz.

PCI DSS güvenlik standartlarına sahip olan 3D Secure uyumlu tahsilat altyapısına sahiptir. SSL sertifikası ile müşteri bilgileri güvenlik altına alınmaktadır.

Muhasebe programlarınız için anlık veri akışı sağlanabilir. İstediğiniz program ile entegre edilebilir.